אודותינו

מפעל סנדוויצ'ולוגיה נוסד לפני שנים רבות מתוך אהבה גדולה. האהבה שלנו לאוכל טעים ומזין. אצלנו מאמינים שאוכל יכול להיות גם מהיר וגם איכותי.

אחרי הכול, מי לא אוהב לפנק את עצמו בכריך טעים במשרד, בטיול עם חברים או בבית עם המשפחה? זאת התפיסה שעומדת מאחורי הקמת המפעל שלנו.

סנדוויצ'ולוגיה הינו מפעל לייצור ושיווק כריכים, סלטים, מארזי מזון, עוגיות, פיצוחים ועוד פתרונות הסעדה מגוונים למפעלים, לארועים ולחנויות נוחות.

המפעל הוקם על פי כל נוהלי האיכות ובליווי אדריכלי של משרד הבריאות (רישיון ייצרן מזון – 1076)  ובסטנדרטים המחמירים ביותר של פיקוח.

למפעל יש תעודת כשרות של הרבנות בני ברק ובד"ץ בית יוסף לכל מגוון הכריכים, הפרווה והחלבי. לכריכים הבשריים כשרות של הרבנות בני ברק.

כל המוצרים במפעל מיוצרים מהרכיבים הטובים והאיכותיים ביותר ללא פשרות וללא חריגה מנהלי הייצור שנקבעו לאחר ניסיון של שנים בייצור כריכים.

כל זאת על מנת לייצר את הכריכים והסלטים הטעימים והאיכותיים לכל מטרה במגוון סוגי לחמים וכריכים ללא חומרים משמרים וצבעי מאכל.

קהל הלקוחות שלנו גדול ומגוון וכולל:

בנקים, חברות הייטק, מוסדות מדינה, חנויות פרטיות, קייטנות, עיריות, תנועות נוער, אירועים פרטיים, חברות קייטרינג מהגדולות בארץ ועוד.

מדיניות איכות ובטיחות המזון של סנדוויצ'ולוגיה >>